Kibariye sahneden düştü Kibariye sahneden düştü

ERKEN HABER - Ünlü oyuncu Eva Mendes, katıldığı programda uzun süredir birliktelik yaşadığı ve iki çocuğunun babası olan Ryan Gosling ile gizlice evlendiklerini itiraf etti. Eva Mendes, kendisi gibi oyuncu olan Ryan Gosling ile 2011'de tanışmış ve ikili, ilk kez 2012 yılında kırmızı halıda aşklarını ilan etmişti. Esmeralda Amada ve Amada Lee adında iki çocuğu bulunan çiftin evlendiği yönündeki dedikodular ortaya atılmıştı. 

Eva Mendes ile Ryan Gosling gizlice evlenmiş - Magazin haberleri

ABD’de yayın yapan "Channel Nine"daki "Today" isimli şova katılan Eva Mendes, Karl Stefanovic ve Allison Langdon’un sorularını yanıtladı. Mendes, Avustralya’ya taşınması hakkında konuşurken, ailesinin Sidney’i keşfettiğini ve şehir merkezinden yaklaşık bir saat uzaklıkta bulunan Kuzey Plajları'na aşık olduğunu da söyledi. Ünlü oyuncu, daha önce de hayranlarının, "Evlendiniz mi?" sorusuna, "Daha önce evlenmediğimizi kim söyledi ki?" yanıtını vermişti.

Eva Mendes ile Ryan Gosling gizlice evlenmiş - Magazin haberleri

Kentte çok hoş karşılandıklarını belirten Eva Mendes, o sırada Ryan Gosling için, "Eşim" ifadelerini kullandı. Böylelikle Mendes, yıllardır haklarında çıkan "evlilik" söylentilerini ilk kez doğrulamış oldu.

Eva Mendes, sözlerine, "Bu yüzden güzelce konuştuk, özür diledim ve dikkat edeceğime dair ona söz verdim. Hep onlarla evde olmamın her zaman orada bulunduğum anlamına gelmediğini fark ettim" şeklinde devam etmişti.