ERKEN HABER - Zafer Partisi'nden istifa eden genel başkan yardımcılarına bir yenisi daha eklendi. Prof. Dr. Gülümser Heper Zafer Partisi'ndeki görevinden ve partisinden istifa etti.

Ümit Özdağ'ın Genel Başkanlığını sürdürdüğü Zafer Partisi’nin Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülümser Heper, istifasını sosyal medyadan duyurdu. Heper paylaşımında şunları kaydetti: 

"Çok Değerli Kamuoyuna, Duyduğum gereklilik üzerine Zafer Partisi üyeliğimden ve tüm görevlerimden istifa ettiğimi saygıyla duyururum. Yaşasın Türk Milleti, Yaşasın Türkiye Cumhuriyet'i..."

Memleket Partisi, adayları desteklemeyecek Memleket Partisi, adayları desteklemeyecek

Prof. Dr. Gülümser Heper kimdir? Gülsüm Heper kaç yaşında ve nereli?

DÖRDÜNCÜ İSTİFA

- 3 Eylül'de Zafer Partisi’nin gençlik politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sevda Gül Tunçer partiden istifa etmişti.

- 20 Temmuz'da Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın cemevleri ile ilgili söylemleri sonrası Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Türk, partiden ayrılmıştı. 

- 7 Nisan'da İYİ Parti'den Ümit Özdağ ile birlikte istifa edip Zafer Partisi'ni kuran Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Zafer Partisi Genel Sekreterliği görevinden sonra Zafer Partisi üyeliğinden de istifa ettiğini açıklamıştı.