ERKEN HABER - Citroen C4X, Ocak 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

Citroen'den yapılan açıklamaya göre, Citroen dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobillerine, Ocak 2023 itibarıyla C4X de katılıyor.

Kompakt sınıfta geleneksel sedan ve SUV modellerine alternatif, zarif ve çekici yeni C4X, 4,6 metre uzunluğunda geniş hacimli, 4 kapılı bir otomobilde “Fastback Tasarım” ile farklılaşıyor.

C4 ve C5 Aircross SUV arasında konumlandırılan C4X, geniş arka diz mesafesi, 510 litrelik büyük bagaj ve Citroen Advanced Comfort Programı kapsamındaki Advanced Comfort Koltuklar ve Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon sistemi ile üstün konfor seviyesine sahip bulunuyor.

Citroen’in Haziran 2022’de dünya prömiyerini İstanbul’da gerçekleştirdiği yeni kompakt sınıf temsilcisi C4X, Ocak 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

En Teknolojik Motosiklet Markası seçildi En Teknolojik Motosiklet Markası seçildi

Otomobil pazarında geleneksel sedan ve SUV modellere alternatif arayan tüketiciler için zarif bir tasarım yaklaşımı sunan yeni Citroen C4X, bir fastback otomobilin zarif siluetini, bir SUV’un modern duruşu ve 4 kapılı bir otomobilin ferahlığını, fastback tasarım diliyle birleştiriyor.

Yeni C4X, Citroen’in Avrupa ve uluslararası pazarlarda satışlarının artmasına ve markanın genişleme hedeflerine katkı sağlayacak.

Yeni C4X, yüksek hacimli kompakt otomobil segmentindeki seçeneklere, çevreye duyarlı ve zarif bir alternatif oluyor. Citroen'den beklenen tüm konfor, teknoloji, güvenlik, ferahlık ve çok yönlülük, özgün bir "Cross Tasarım" ile farklılaşıyor.

Yeni Citröen C4X ile e-C4X Türkiye'de başlıklı haberi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.