ERKEN HABER - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile AK Parti'li Mamak Belediye Başkanı Murat Köse arasında Dikimevi-Natoyolu Metro Projesi ile ilgili tartışma yaşandı. Köse, "Şimdi geleceksiniz değil mi borç istemeye? Gelin bakalım" deyince Yavaş'ın yanıtı "Sıkıyorsa reddet." oldu.

yavaş-köse2

Mansur Yavaş "Mamak halkı duysun, Mamak Belediye Başkanı metroya ret verecek" dedi.

"Demokrat Amcan" Kılıçdaroğlu'ndan Z kuşağına mektup "Demokrat Amcan" Kılıçdaroğlu'ndan Z kuşağına mektup

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, ABB'nin Dikimevi-Natoyolu Metro Projesi ile ilgili AK Parti'li Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ile Mansur Yavaş arasında gerilim yaşandı. "Şimdi geleceksiniz değil mi borç istemeye? Gelin bakalım" diyen Köse'ye, Yavaş'ın yanıtı "Sıkıyorsa reddet. Bu kadar açık konuştum." oldu.

muratköse3

AK PARTİLİ MAMAK BELEDİYE BAŞKANI: BORÇ İSTEMEYE GELECEKSİNİZ

AK Partili Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, ABB Başkanı Mansur Yavaş'a, Mamak metro projesi konuşulurken "Şimdi geleceksiniz değil mi borç istemeye? Geleceksiniz değil mi Meclis'e. Gelin bakalım. Öz kaynaklarınızı yaparken gelin bakalım" dedi.

mansur yavaş-3

YAVAŞ'TAN CEVAP: DUY MAMAK HALKI

Bunun bir tehdit olduğunu söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise AK Parti'li Köse'ye, "Sıkıyorsa reddet. Mamak halkı bir duysun. Tehdit ediyorsunuz. Ne yapacaksınız ret mi edeceksiniz? Mamak belediye başkanı Mamak metrosuna ret verecek. Hadi görelim. Hodri meydan" sözleri ile yanıt verdi.