ERKEN HABER - Vakıfbank emekli promosyon ücreti, süre dolmadan banka değiştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Çok sayıda SSK ve Bağ-Kur emeklisi en çok emekli promosyonu veren bankaları öğrenmek için internette araştırma yapıyor. Peki Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri ne kadar? Konuya ilişkin detaylar haberimizde. İşte 2022 Vakıfbank emekli promosyon ücretleri.

Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri ne kadar? 2022 Vakıfbank emekli promosyon ücretleri

Vakıfbank emekli promosyon ücreti günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz ay uygulanan yüzde 42,35 oranındaki emekli zammı sonrası SSK ve Bağ-Kur emekli promosyonu ödemeleri ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Peki Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri ne kadar? İşte 2022 Vakıfbank emekli promosyon ücretleri...

Asgari ücrete zam gelecek mi?

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR VERİYOR?

Vakıfbank emekli promosyon ücretleri şu şekilde:

1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;
1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL,

p1

1.500 - 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,
2.500.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750.- TL
3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır

100 BİN LİRA KREDİ

Vakıfbank'tan maaşını alanlara 100 bin liraya kadar kredi, maaşını başka bankadan alanlara ise 70 bin lira kredi verileceği açıklandı.

SİME-SEN'den "Maaşlara ek zam" talebi SİME-SEN'den "Maaşlara ek zam" talebi

Banka hesaplarınızın olması durumunda 5 gün daha içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek, Vakıfbank üzerinden alabileceğiniz 70000 TL ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylar paylaşıldı. Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek. 70000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarında şartları uygun olan kişiler aynı gün içinde 24 ay vadeli kredi kullanabilmektedir. 

Kamu bankası olan Vakıfbank emekli olan kişiler ile birlikte uzun süredir aynı işyerinde çalışan sigortalı olarak vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişileri düşünerek, hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. Banka hesabınızın olması durumunda hemen Vakıfbank internet bankacılığı şifresini oluşturarak bankanın mobil uygulaması üzerinden de 70000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilecek. 5 gün içerisinde yapmış olduğunuz kredi başvurularında ise en düşük faiz oranlarından yararlanarak gelir belgesiz kredi kullanabilecek.