Rihanna'ya akılalmaz 'evlilik teklifi' Rihanna'ya akılalmaz 'evlilik teklifi'

ERKEN HABER - Usta oyuncu Yılmaz Gruda kaldırıldığı hastanede bir süredir tedavi görüyor. 92 yaşındaki usta oyuncu, sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Gruda televizyonda en son, Menajerimi Ara dizisinde kendini oynamıştı. Usta oyuncunun menajeri Tümay Özokur Sağlık Bakanlığı'na seslendi, Gruda'nın yoğun bakıma alınmasını istedi. Yılmaz Gruda'nın eski eşi Ayşen Gruda 23 Ocak 2019'da hayatını kaybetmişti.

92 yaşındaki usta oyuncu Yılmaz Gruda kaldırıldığı hastanede yeni bir tedavi sürecine başladı. Yılmaz Gruda, en son dijital dizi platformu Netflix'te yayınlanan Şahmaran dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştı.

Gruda bir süredir, ileri yaşının da verdiği nedenlerden dolayı sağlık sorunlarıyla boğuşuyordu. Oyuncunun menajeri Tümay Özokur, Instagram hesabı üzerinden bakanlığa seslendi, yardım istedi.

Özokur çağrısında "Ustamız, hocamız Yılmaz Gruda Şişli Etfal Seyrantepe Kampusu kırmızı alanda yatmakta… Hekimler yoğun bakım ya da servise karar vermek üzere… 4 gün önce serviste 5 gün yatırıldı ve düzeldi diye çıkarıldı. Lütfen yoğun bakımda tedavisi yapılsın” ifadelerini kullandı.