ERKEN HABER - Twitter gündeminde yer alan çok sayıda hashtag atılan ve ilk sıralara yükselen trend haberleri (trendmaps) ile sondakika haberlerini sizin için derledik. 

Haberlerin içeriğini okumak için, yazıların üzerine tıklayabilirsiniz.

Hastanedeki skandala yenileri eklendi, 5 hastayı öldürmüşler Hastanedeki skandala yenileri eklendi, 5 hastayı öldürmüşler

- #PolislerSonucuBekliyor - EGM ile Vakıfbank arasında sürdürülen promosyon pazarlıkları, promosyonlara yapılması teklif edilen 6 aylık enflasyon zammı üzerinde sürüyor.

#AdnanOktar - Adnan Oktar davasında itirafçı olan Müge Ö, "Bize Kur'an ile yaklaştı. Yavaş yavaş emir felsefesini bize enjekte etti" dedi.

- #yksektercih - 49 bin kontenjan kayıp. YKS sonuçlarına göre yapılan açıklamalar doğrultusunda ek tercih yapılacak boş kontenjan sayısı 171 bin 414 olması gerekirken, 122 bin 209 kontenjan açıklandı.

- #EmekçininKaraGünü8Eylül - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, aylardır çalışma olduğunu açıklıyor ancak şimdiye kadar herhangi bir sonuç çıkmadı.

- #QuinElizabeth -İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, 96 yaşında vefat etti.

- #KHK - KHK'lı Platformlar Birliği Sözcüsü Dr. Levent Mazılıgüney, Erken Haber'e yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yaşanan hukuki süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

- #EGMninpromosyonu - Emniyet Genel Müdürlüğü, promosyon konusunda Vakıfbank ile başlatılan görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

- #kykburs - YKS sonuçları, ek tercihler ve yurt başvurularının ardından KYK bursları ile kredileri gündemde. Burs başvuru sürecini sizin için derledik.

- #MersinYanıyor - Mersin'in Anamur ilçesinde dün başlayan orman yangını, tüm müdahalelere rağmen yayılarak devam ediyor.

- #SağlıkSensizdeOlur - Sağlık çalışanları, yapılan sözleşmelerde 300 liralık kazanımı başarı olarak gösteren sendikadan "SağlıkSensizdeOlur" diyerek istifa etmeye başladılar.

- #kykyurtları - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, yurt yerleştirme sonuçlarını açıkladı, yüzde 80 yerleştirme yapıldı.

- #yksektercih - ÖSYM Başkanlığı 2022 YKS ek yerleştirme tercih klavuzunu erişime açtı

- #KamuŞefleri - #KararımızNet3600 - Kamuda görev yapan şefler, 3600 ek göstergenin üst amirlere uygulanarak kendilerinin bu düzenlemeden muaf tutulmasına tepki gösterdi.