Netanyahu: "Kudüs saldırısına seri ve güçlü karşılık vereceğiz" Netanyahu: "Kudüs saldırısına seri ve güçlü karşılık vereceğiz"

ERKEN HABER - Fransa'da Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosluğuna molotofkokteyli ile saldırı düzenlendi. Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosu Arda Ulutaş, maskeli 6 kişinin saldırıyı gerçekleştirdiğini belirterek "Çok şükür yaralı yok, maddi zarar da yok." dedi.

Fransa'da Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosluğuna molotofkokteylli saldırı yapıldı. Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosu Arda Ulutaş, maskeli 6 kişinin dün Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosluğu binasına molotofkokteyli atarak kaçtığını belirtti.

Ulutaş, güvenlik çalışanlarının alarm butonuna basmasıyla Fransız polisinin olay yerine hızlıca intikal ettiğini ve tahkikat başlatıldığını aktardı. "Çok şükür yaralı yok, maddi zarar da yok." diyen Ulutaş, şikayette bulunduklarını ve Marsilya polisiyle temas halinde olduklarını ifade etti. Ulutaş, saldırının kimler tarafından ne sebeple yapıldığını bilmediklerini dile getirdi.