ERKEN HABER - Britanya Kralı III. Charles’ın BBC’ye çarpıcı açıklamalarda bulunması için saray danışmanlarının kanalla görüşme halinde olduğu bildiriliyor. Bu haberin yanı sıra, Kral Charles’ın taç giyme törenine katılmaya ikna etmek için Sussex Dükü’ne taviz vermeye istekli olabileceğini öne süren haberler çıktı.

Prens Harry’nin eşi Meghan’la yer aldığı açıklayıcı Netflix belgeseli, anı kitabı Spare (Yedek) ve önceki haftalarda farklı yayın kuruluşlarına verdiği bir dizi röportaj sonrasında saray danışmanlarının hükümdarın hikayeyi kendi tarafından anlatmak için bir röportaj vermesi olasılığını tartıştıkları öne sürülüyor. Röportajın 6 Mayıs’ta, kanalın taç giyme töreni yayınında yer alabileceği düşünülüyor.

Sırbistan'da 55. Uluslararası Otomobil Fuarı açıldı Sırbistan'da 55. Uluslararası Otomobil Fuarı açıldı

The Daily Mirror, Charles’ın uzun süredir arkadaşı olan 78 yaşındaki yayıncı Jonathan Dimbleby’nin röportajı yapacak kişi olarak önerildiğini de iddia ediyor. Charles’ın Canterbury Başpiskoposu’ndan taç giyme törenine katılmaları için Harry ve Meghan’la bir anlaşmaya varmasına yardım etmesini istediği öne sürülüyor.