ERKEN HABER - İlk haftasında 30 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Brad Pitt'li "Suikast Treni" (Bullet Train) ABD'de bir numaraya yerleşti.

Sonuç ortalamanın altında kalsa da bu hasılat filmin gişe liderliğini ele geçirmesine yetti, ancak 90 milyon dolarlık bütçeli  filmin Sony adına karlı bir yapım haline gelmesi için önümüzdeki haftalarda gişe heyecanını koruması gerekiyor.

Suikast Treni, Tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıya konu alıyor.

6B94DD4F-9084-4BF7-AB3E-32BEF8774620

Uğur Böceği, işini barışçıl bir şekilde yapmaya çalışan, sanşsız bir suikastçıdır. Son görevi onu, dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına sokar. Birbiriyle bağlantılı olan bir dizi ölümcül düşmana birlikte trende zorlu bir mücadeleye girişen Uğur Böceği, hayatta kalmak için trenden inmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır.

Brad Pitt’in başrolde olduğu filmde, diğer karakterlere de geniş alan açılarak bizleri kötü karakterlerle empati kurdururken derinleştirmedikleri dğer karakterleriyle kötünün kötüsü varmış dedirtiyor. Tokyo’dan çıkan bir trende dünyanın farklı yerlerinden suikastçılar bir suç örgütü lideri tarafından toplanarak kukla gibi oynatılır. Hayatta kalma mücadelesi ölümcül bir varoluş çabasına döner ve kaosunu yaratarak kendi aksiyonunu besler.

CEAD69F0-23BF-4521-BD4A-7856C06FE398     Brad Pitt

Kral Şakir, depremzede çocuklarla buluştu Kral Şakir, depremzede çocuklarla buluştu

Sandra Bullock

Joey King
Aaron Taylor-Johnson
Zazie Beetz
Brian Tyree Henry
Andrew Koji
Masi Oka
Michael Shannon
Logan Lerman
Hiroyuki Sanada
Karen Fukuhara
Pasha D. Lychnikoff
Johanna Watts
Bad Bunny