Tokat'ta işçi emeklisi Dursun Koçyiğit, cebindeki son 30 lirasıyla Kazı-Kazan 'Milyonerler Kulübü' adlı kupondan aldı. Sigara almak yerine kupon alan Koçyiğit, 2 milyon lira ikramiye kazandı.

ERKEN HABER - Tokat'ta işçi emeklisi Dursun Koçyiğit, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan şans oyunları bayisine giderek cebindeki son 30 lirasıyla Kazı-Kazan 'Milyonerler Kulübü' adlı kupondan aldı. Sigara almak yerine kupon alan Koçyiğit, 2 milyon lira ikramiye kazandı.

Tokat'ta yaşayan evli ve 2 çocuk babası Dursun Koçyiğit, dün akşam Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan şans oyunları bayisine giderek, cebinde kalan son 30 lirasıyla 'Milyonerler Kulübü' adı verilen Kazı Kazan kuponu satın aldı. Bayide aldığı kuponu kazımaya başlayan Koçyiğit, 2 milyon liralık ikramiye kazandığını gördü. Koçyiğit, bayiye kuponu teyit ettirdi.

Mersin saldırısının ardından operasyon başladı Mersin saldırısının ardından operasyon başladı

'Sigara alacaktım, kazı kazan aldım'

Çok heyecanlı olduğunu belirten Koçyiğit, "Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. 'Bir tane 30'luk alayım, şansımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa' dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Çok heyecanlıyım. Hemen büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, arabasını alırım. Babalık görevimi yaparım. Ben devamlı oynamıyordum. Arada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. 'Nasipse çıkar' dedim ve oynadım" diye konuştu.

Büfe görevlisi Yücel Ergin ise, "Arkadaş geldi buradan Kazı Kazan aldı. Bir tane verdim, ona da 2 milyon lira çıktı. O da heyecanlandı, biz de heyecanlandık" dedi.