ERKEN HABER - Bir süredir MS hastalığı ile mücadele eden ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'tan üzüntülü haber geldi. Ünlü şarkıcının kardeşi Serkan Ortaç, yaşamını yitirdi.

Bir süredir MS hastalığı ile mücadele eden ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluşan "Alişan ile Hayata Gülümse" programına konuk olarak herkesi duygulandıran açıklamalarda bulunmuştu. 

Gnlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın açıklamaları sonrasında Alişan'ın gözlerinin dolması ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Bir süredir MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç, canlı yayında hastalık sürecinde yaşadığı zorlukları anlatırken 'Sol ayağım tamamen gitti' sözleri herkesi duygulandırmış, Ortaç'ın açıklamaları sonrasında Alişan'ın gözleri dolmuştu.

ACI HABER GELDİ

Serdar Ortaç’ın kardeşi Serkan Ortaç enfeksiyon sebebiyle tedavi gördüğü hastanede 40 yaşında hayatını kaybetti.

Serkan Ortaç için Suadiye Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde ailesi, kardeşleri Serdar Ortaç ve Sertaç Ortaç taziyeleri kabul etti. Hayatını kaybeden Serkan Ortaç 2 çocuk babasıydı.

Kadraja giren Davut Güloğlu gündem oldu Kadraja giren Davut Güloğlu gündem oldu

Serdar Ortaç kardeşini toprağa verdi

Tören sırasında Serdar Ortaç’ın güçlükle ayakta durduğu görüldü. Kılınan cenaze namazının ardından Serkan Ortaç’ın naaşı defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı’na götürüldü.

6556121.jpgKARDEŞİ İÇİN DUA İSTEMİŞTİ

Serdar Ortaç 2019 yılından bu yana enfeksiyon tedavisi gören kardeşi için dua isteyerek “Kardeşim Serkan yoğun bakımda. Allah onu çocuklarına bağışlasın. Lütfen dua edin. Virüsü buldular. H1N1’miş. Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da…” açıklamasında bulunmuştu.