ERKEN HABER - Organize suç örgütü lideri olma iddiasıyla yargılanan ve BAE tarafından sosyal medya kısıtlaması getirilen Sedat Peker sessizliğini retweet ile bozdu.

Peker, bir Twitter kullanıcısının "Muhalefetin ne yapıp edip Sedat Peker’i konuşturması gerekiyor." paylaşımını retweet yaptı.

İktidara yönelik videolarıyla gündemden düşmeyen, organize suç örgütü lideri olma iddiasıyla yargılanan ve hakkında yakalama kararı çıkarılan Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Sedat Peker Twitter hesabından kendisine yönelik paylaşımda bulunan bir kullanıcısının paylaşımını retweetledi.

Bir Twitter kullanıcısı "Muhalefetin ne yapıp edip Sedat Peker’i konuşturması gerekiyor. Bu sürecin akabinde kendisi itirafçı statüsünde ülkemize getirtilerek adil şekilde yargılanmalı. Kendisinin ve ailesinin can güvenliği sağlanmalı." paylaşımında bulundu.

Cinayetin tanığı olduğu için çocuğu öldürmüşler Cinayetin tanığı olduğu için çocuğu öldürmüşler

Bu paylaşımı retweet eden Peker, retweetini bir süre sonra geri çekti. Sedat Peker, attığı bu adımla muhalefetteki siyasi parti liderlerine vermek istediği mesajını ulaştırmış oldu.