ERKEN HABER - Bugüne kadar ekranlarda bir çok şeye tanık olmuştuk ama canlı yayında hem de siyaset programı yayınında 'tırnak kesme' olayına ilk defa şahit olduk. CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programındaki konuşmacılardan Hakan Bayrakçı, program esnasında tırnaklarını kesti. 

Kısa sürece sosyal medyada viral haline gelen o görüntülere en eğlenceli tepki komedyen Şahan Gökbakar'dan geldi.

HEM DİŞ FIRÇALADI HEM TIRNAK KESTİ

Gündeme dair yaptığı gönderme ve açıklamalarla sık sık adından söz ettiren Şahan Gökbakar, kendisini konuk gibi videoya ekleyerek hem ayak tırnaklarını kesti hem de dişlerini fırçaladı.

Köksal Engür yaşamını yitirdi Köksal Engür yaşamını yitirdi

Kendine "Akif Orhan Kaypak" adını veren Gökbakar, videoyu 4,1 milyon takipçisinin bulunduğu instagram hesabından paylaşarak "Canlı yayında kişisel bakım. Hakan Bayrakçı tırnak kesiyorsa Akif Orhan Kaypak olarak altta kalamazdım" notunu ekledi.

HAKAN BAYRAKÇI TIRNAKLARINDAKİ ÖZEL DURUMDAN KURTULMAK İSTEMİŞ

SONAR Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, konuk olduğu Tarafsız Bölge programında Dursun Çiçek'in konuştuğu anlarda cebinden çıkardığı makasla tırnaklarını keserken görüntülendi. Bayrakçı'nın yayın sırasında yaptığı hareket özellikle sosyal medyada büyük tepki çekince sessizliğini bozdu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda özür dileyen Bayrakçı, "Canlı yayından hemen önce elime ve parmaklarıma bulaşan sıcak sıvı mumun verdiği acıdan ve özel durumdan kurtulmak için yayında yaptığım bir müdahaleden ötürü özür diliyorum. Ancak böyle bir durumu fırsat bilip hakaret yağdıranların da asıl amacını biliyorum" ifadelerini kullandı.