Erdoğan: "Entel dantel ne kadar kanaat önderi varsa toplamıştık" Erdoğan: "Entel dantel ne kadar kanaat önderi varsa toplamıştık"

ERKEN HABER - Saadet Partisi, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'nun 'Halkın kasasından çalınanı halka geri getireceğim' söyleminden seçim reklamı yaparak yayınladı.

Animasyon filmde Kılıçdaroğlu'nun 'Ben Kemal, geliyorum. Birleşe birleşe kazanacağız. Sevgili halkım eyvallah başlıyoruz' ifadelerine yer verildi. Karamollaoğlu da filmi "Gençler, görevimiz ilk tur" notuyla paylaştı. Kılıçdaroğlu ise paylaşıma "Hep beraber beytülmal’i arsızdan hırsızdan kurtaracağız" şeklinde yanıt verdi.

Saadet Partisi 'Görevimiz İlk Tur' başlığıyla yeni bir seçim reklamı yayınladı. 'Milletin kasası'nın soyulmasıyla başlayan animasyon, vatandaşların oy kullanmasıyla devam ediyor.

Oyların atılmasının ardından sandıktan çıkan Bay Kemal beş kişiden oluşan soygun çetesini durduruyor. Filmde Kılıçdaroğlu'nun "Ben kemal geliyorum. Halktan çalınanı halka geri vereceğim. Birleşe birleşe kazanacağız. Sevgili halkım eyvallah başlıyoruz" ifadelerine yer verildi.

'BİRLİKTE KAZANACAĞIZ'

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolsuzlukla mücadele vaadinin ve seçimin ilk turda bitirilmesinin vurgulandığı animasyon videoyu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Gençler, görevimiz ilk tur! Birlikte başaracağız!” diyerek paylaştı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN VİDEOYA YANIT

Kılıçdaroğlu da Karamollaoğlu'nun tweetini alıntılayarak "Hep beraber beytülmal’i arsızdan hırsızdan kurtaracağız inşallah" paylaşımını yaptı.