ERKEN HABER - Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo'nun dünya gündemine oturan röportajının ikinci bölümü yayınlandı. Portekizli yıldız yine çok sert sözlerle Manchester United'ı hedef alırken, "Yöneticiler yeni doğan kızımın hastalığına yüzde 100 inanmadı. Bu utanç verici çünkü benim sözüme güvenmediler." ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo yeni doğan ikizlerinden birini kaybetti

İngiltere'de Piers Morgan'ın Sansürsüz programına katılan Cristiano Ronaldo, röportajın ikinci kısmında da Manchester United'ı hedef aldı. Yeni açıklamalarının yayınlanması sonrası yine gündeme oturan Portekizli yıldız, İngiliz ekibinin yöneticilerini kendine inanmamakla suçladı.

"BENİM SÖZÜME GÜVENMEDİLER"

Ronaldo yaptığı açıklamada, ''Manchester United yöneticileri yeni doğan kızımın hastalığına yüzde 100 inanmadı. Bu utanç verici çünkü benim sözüme güvenmediler. Sezon öncesi hazırlık kampına da bu yüzden katılmamıştım, ailemin yanında olmam gerekiyordu." ifadelerini kullandı.

6. Uluslararası Madenci Kupası Judo Turnuvası sona erdi 6. Uluslararası Madenci Kupası Judo Turnuvası sona erdi

Portekizli yıldızın açıklamalarının devamı şöyle:

"UMURSAMIYORLAR"

"Bildiğiniz gibi Manchester United marketing yapan bir kulüp. Onlar paralarını pazarlamadan, spordan alıyorlar ama bence Glazerlar durumu umursamıyor.

"ASLA ONLARLA AKŞAM YEMEĞİ YEMEYECEĞİM"

Rooney ve Gary Neville benim arkadaşım değil, meslektaşım. Birlikte oynadık ama asla bir akşam yemeği yemeyeceğiz. Dikkat çekmek için adımı kullanıyorlar. Aptal değiller, dünyanın en çok takip edilen kişisiyim, bu tesadüf değil."