Erzurum Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Recep Küçükoğlu seçildi.

ERKEN HABER - Erzurum'un önde gelen simalarından Recep Küçükoğlu, Erzurum Tarım Kredi Kooperatifleri Birlik Başkanlığı'na seçildi.Küçükoğlu, 4 yılda bir belirlenen birlik başkanlığına seçildi.

Kars, Iğdır, Ağrı ve Ardahan'dan Tarım Kredi kooperatifleri üyelerin de katıldığı seçimde 7 kişilik yönetim belirlenirken, başkanlık için Recep Küçükoğlu seçildi.

Küçükoğlu'nun 4 yıllığına seçildiği bu göreve getirilmesinde üyelerin takdirini kazanmış olması ve şimdiye kadar yaptığı görevler süresince saygın ve şahsiyetli kişiliği rol aldı. 

Kürşat Bozlak vefat etti Kürşat Bozlak vefat etti

Erzurum Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Recep Küçükoğlu'nun Yönetim Kurulu'nda "İntikam Güneş (Iğdır), Ensar Bilgin (Ardahan), Adnan Çelik (Patnos), Cengiz Ucum (Susuz) Erdal Avcıoğlu (Narman), Turan Kahveci (Selim)" yer alıyor.

Recep Küçkoğlu1

Erzurum'da aktif siyasetin içerisinde bulunan, AK Parti'nin Erzurum'da kuruluşu ve teşkilatlanması noktasında etkin rol üstlenen iş adamı Küçükoğlu, AK Parti Erzurum Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştü.