ERKEN HABER - Geçtiğimiz günlerde 2023 yılı bütçe görüşmelerinde Meclis'te milletvekilleri arasında çıkan kavgada AK Partili Zafer Işık, İYİ Partili Hüseyin Örs'e saldırmıştı. Yumruklanma sonrası hastaneye kaldırılan Örs, tedavisinin ardından taburcu olmuştu. Konuyla ilgili sosyal medyadan paylaşım yapan Işık, yaşanan rahatsızlık verici gündemden dolayı üzgün olduğunu belirterek "Sayın Hüseyin Örs ile bir araya gelmekten memnun olurum" dedi.

AK Partili Zafer Işık geçtiğimiz günlerde Meclis'teki bütçe görüşmelerinde İYİ Partili Örs'e saldırmıştı. Saldırının ardından Örs hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Tedavisi tamamlanan Örs hastaneden taburcu olmuştu.

Zafer Partisi, seçimde mavi boya kampanyası başlattı Zafer Partisi, seçimde mavi boya kampanyası başlattı

Yaşanan olayla ilgili Işık, sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklamalarda bulundu. Işık'ın paylaşımı şöyle;

"Geçtiğimiz günlerde TBMM Genel Kurulunda yaşanan rahatsızlık verici gündemden dolayı üzgünüm. Bugüne kadar basında şahsıma atfen yer alan hiçbir açıklama tarafımdan yapılmamıştır.

Milletvekili arkadaşım sayın Hüseyin Örs'ün hastaneden taburcu olması ve sağlık durumunun iyi olması beni ziyadesiyle mutlu etti. Olaydan kaynaklı istirahat sürem bittikten sonra sayın Örs ile bir araya gelmekten memnun olurum. Ümidim odur ki bundan sonraki Meclis çalışmalarında böyle bir görüntü hiçbir zaman olmasın."