ERKEN HABER -  Haluk Levent'in kurduğu yardım derneği Ahbap'a destek veren oyuncu Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu'nun atv'nin isteğiyle yarınki ortak yayında yer almayacağı iddia edildi

Oyuncu Oktay Kaynarca, Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ geçen hafta yardım derneği Ahbap için büyük bir miktarda para toplanmasına yardımcı olmuştu. Üç aktörün yarın da 8 ulusal kanalın önderliğinde yapılacak olan “ortak yayın”da da bir araya gelmesi bekleniyordu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ahbap'a destek veren Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun kanal yönetiminin isteğiyle “ortak yayın”da yer almayacak. “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinden hiçbir oyuncunun da ortak yayında olmayacağı aktarıldı.

Müge Anlı'dan milletvekilliği adaylığı açıklaması Müge Anlı'dan milletvekilliği adaylığı açıklaması

Sözkonusu haberin paylaşılması üzerine Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent, konuya ilişkin düşüncelerini sosyal medya hesabından, "Benim yüzümden oldu :( Çok üzgünüm. Bir kez 'Devlet nerde?' cümlesi kurmadılar. Yardım toplamak değil yardım dağıtmak için Ahbap'ta oldular. Geçen yıl yardım kampanyasında ben de Afad’a bağış yapmıştım. İzin verin yarın TV’de Afad için tüm sanatçılarla biz de para toplayalım" sözleriyle paylaştı.