ERKEN HABER - Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, photoshop ile yapılan sahte fotoğraf üzerinden yayıncı Oğuzhan Uğur'u hedef aldı. Sosyal medya hesabından Gökçek'e yanıt veren Uğur"Yalnız bu photoshop başganım. Şimdi Google’a fotoshop yazmayın uğraştırmayayım sizi, 'sahte' yani" ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş depreminin ardından AHBAP kurucusu Haluk Levent'in yanı sıra troller tarafından hedef gösterilen isimlerden biri de Babala kurucusu yayıncı Oğuzhan Uğur'du. O hedef göstermeler ve saldırılar hala devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski Başkanı Melih Gökçek, photoshop ile yapılan sahte fotoğraf üzerinden Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur'u hedef gösterdi.

Brezilyalı modele İstanbul'da silahlı saldırı Brezilyalı modele İstanbul'da silahlı saldırı

Oğuzhan Uğur ise Gökçek'e "Benim böyle bir cümlem yok. Siz bilmeden tweet atmazdınız oysa. Yine danışmanınızın tweet attığı yüzde 1’lik kısıma denk geldik sanırım" dedi.

Şu an firari olarak aranan Emre Uslu'nun altına photoshop ile Oğuzhan Uğur'a ait olmayan bir sözün eklenerek yayınlanmasını gerçek zanneden Gökçek, o fotoğrafı paylaşarak "Şimdi bu tesadüf mü?" diye sordu.

Oğuzhan Uğur da Gökçek'in tweetini alıntılayarak, "Yalnız bu photoshop başganım. Şimdi Google’a fotoshop yazmayın uğraştırmayayım sizi, 'sahte' yani. Benim böyle bir cümlem yok. Siz bilmeden tweet atmazdınız oysa. Yine danışmanınızın tweet attığı yüzde 1’lik kısıma denk geldik sanırım" yazdı.