RTÜK'ten Halk TV ve Show TV'ye ceza RTÜK'ten Halk TV ve Show TV'ye ceza

ERKEN HABER - NTV'de ekonomi haberlerinin yanısıra Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile birlikte 'Yaşasın Hayat' adlı sağlık programını hazırlayan Melda Yücel Kocaalp, EYT kapsamında emekli oldu. Kocaalp, emeklilikle birlikte NTV'ye veda etti.

NTV’de ekonomi haberlerinin yanısıra Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile birlikte ‘Yaşasın Hayat’ adlı sağlık programını hazırlayan Melda Yücel Kocaalp, 14 yıldır çalıştığı NTV ile yollarını ayırdı. EYT kapsamında emekli olan Kocaalp, NTV’ye bugün son kez giderek, çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı.

Kocaalp, ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şu sözlerle duyurdu: “NTV’ye veda zamanı. Biliyorum sürpriz oldu. EYT ile emekli oluyorum. Bugün değilse ne zaman dedim ve… Hayat böyle değil mi zaten… 14 yıldır koşa koşa girdiğim şu kapıdan bugün son kez girdim… Bundan sonra mı? Bu son değil; başlangıç. Herkesin ağzının tadı, kazancı, sağlığı, evdeki huzuru böyle tatlı ve bol olsun dedim. Bana veda pastası sürprizi yapan haber merkezinden arkadaşlarıma; tüm emeklerimiz karşılık bulsun. Hep iyi haberlere. Yolumuz açık olsun… Yeni seferlere…”