ERKEN HABER - Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler ve Ali Ece youtube kanalı Vole' de gerçekleştirdikleri programda Taksim'de gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili çarpıcı açıklamalara imza attı.

serdar ali çelikler

Brezilyalı futbolcular galibiyeti Pele'ye armağan etti Brezilyalı futbolcular galibiyeti Pele'ye armağan etti

Söz konusu programda söze önce Serdar Ali Çelikler şunları söyledi: "Bu kadar neidüğü belirsiz insanı biyere sokamazsınız, din kardeşimiz min kardeşimiz diyerek de yediremezsiniz. Bugün PKK/PYD olur yarın IŞİD olur, öbür gün başka birşey olur. Bunların acilen ve en kısa sürede geri döndürülmesinin planlanması ve harekete geçirilmesi lazımdır. Bunu defalarca söyledik, bunu söylediğimiz zaman yabancı düşmanı faşist ilan edenler de bugün yalandan terörü lanetlemesinler, benim Suriyeli, Afgan kardeşim falan yok, bunu bir kere daha altını çizerek söylemek istiyorum"

ali ece

Serdar Ali Çelikler'in arkasından söz alan Ali Ece de konu ile ilgili şunları söyledi;"Şimdi şunu da söylemek gerekiyor, Askerdeyken jandarma el kitabı vardı, kitabın son sayfaları işte  Türkiye'de faaliyet gösteren terör örgütleri, ama birinci sayfası var " Hudur Namustur" yazıyor birinci sayfada, orada bir zayıflık göstermemek gerek."