ERKEN HABER - Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Dalcı, "Yaklaşık bir seneyi geçen sürede MKE Ankaragücü'nde teknik direktörlük yaptım. Geçen sene de güzel günler yaşadık ve şampiyon olarak MKE Ankaragücü'nü layık olduğu yere taşımak bize nasip oldu. Ligde henüz 4. hafta ama kulübün önünü açmak adına MKE Ankaragücü Teknik Direktörlüğü'nden istifa ettim. Bundan sonraki maçlarında Ankaragücü'ne başarılar diliyorum. Bugünkü mağlubiyetten dolayı camiadan özür diliyorum. Ankaragücü büyük bir camia. Bu sene takımı her anlamda çok iyi. Benden sonra daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Benden sonra gelecek meslektaşıma başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

TFF, "Şeffaflık Tescil Teknolojisi"ni 2 ve 3. liglerde de uygulayacak TFF, "Şeffaflık Tescil Teknolojisi"ni 2 ve 3. liglerde de uygulayacak

ÖMER ERDOĞAN İSMİ ÖN PLANDA

Başarılı teknik direktör Ömer Erdoğan, Hatayspor'dan ayrıldıktan sonra bir takımla anlaşmamıştı. Genç teknik adamın yeni durağı netleşmek üzere.

Ankaragücü'nde Ömer Erdoğan sesleri!

Ankaragücü, Ömer Erdoğan ile prensipte anlaştı. 45 yaşındaki teknik adam daha önce Kayserispor ile anlaşmaya varmış ancak yönetimle transfer konularında uzlaşamayınca imza son anda iptal olmuştu. Erdoğan'ın yeni durağının ise Ankaragücü olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sarı-Lacivertli ekip, Fatih Karagümrük yenilgisi sonrası görevini bırakan Mustafa Dalcı'nın istifasını kabul etti ve Ömer Erdoğan ile görüşmeye başladı.

Vole'den Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, bugün yapılan toplantıda istenilen oyuncular ve bütçe görüşüldü. Bu oyunculara ve bütçeye onay çıkarsa; Ömer Erdoğan resmi imzayı atacak.