ERKEN HABER - İYİ Parti'nin milletvekili aday listelerine tepki gösteren Genel Başkan Meral Akşener'in danışmanı Hasan Sami Özvarinli AK Parti’ye geçti.

AK Parti'nin Kayseri milletvekili adayları Kadir Has Kültür Merkezi’nde düzenlenen programla kamuoyuna tanıtıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli de AK Parti’ye katıldı. Aday tanıtım programında Özvarinli ile AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile yan yana oturdu.

'Geldiğimiz noktada ise satılığa çıkmış milletvekili aday listeleri bizi karşılamakta'

Erdoğan, "duyanlara duymayanlara" şarkısıyla seçimi kazandığını duyurdu Erdoğan, "duyanlara duymayanlara" şarkısıyla seçimi kazandığını duyurdu

14 Mayıs seçimleri için İYİ Parti’den Kayseri milletvekili aday adayı olarak başvuran ancak aday listesinde yer almayan Özvarinli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İYİ Parti yönetimine tepki gösterdi. Bir süredir listelerdeki isimleri eleştiren Özvarinli, bugünkü paylaşımında, “Anadolu'nun kavruk tenli çocukları ülkeyi yönetecekti, milliyetçiler iktidara yürüyecek ve en başta Ülkücüler olacaktı. Bu ideallerle yola çıktık! Varımızı yok ettik, hatıralarımızı tükettik. Geldiğimiz noktada ise satılığa çıkmış milletvekili aday listeleri bizi karşılamakta” ifadelerini kullandı.