ERKEN HABER -İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, akşam saatlerinde kalp çarpıntısı nedeniyle Ankara Kavaklıdere'deki Güven Hastanesi’ne kaldırıldı.

Akşener'in ritim bozukluğu teşhisi ile müşahede altında tutulduğu bildirilirken, genel durumunun iyi olduğu açıklandı.

“BU GECE HASTANEDE KALACAK”

Balyoz davasında 7 kişiye hapis Balyoz davasında 7 kişiye hapis

Akşener'in sağlık durumuyla ilgili, hastanede yanında olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır'dan açıklama geldi.

Dikbayır, SÖZCÜ'ye “Meral Hanım'ın sağlık durumu iyi. Belki bu gece hastanede kalacağız. Kalbinde bir çarpıntı oldu. Bu yüzden hastaneye geldik, korkulacak bir durum yok ” dedi.

YARIN TABURCU OLACAK

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Genel Başkan Meral Akşener'in hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldığını ve tetkiklerinde bir sorun tespit edilmediğini bildirdi.

Zorlu, Akşener'in sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Zorlu, açıklamasında, "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener bugün hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi'ne intikal etmiş olup çok şükür yapılan tetkiklerinde bir sorun tespit edilmemiştir. Yarın taburcu olması planlanmaktadır. Milletimizin bilgilerine saygıyla sunarız." ifadelerine yer verdi.

SİGARAYI BIRAKIP KİLO VERMİŞTİ

Meral Akşener, geçtiğimiz ekim ayında SÖZCÜ'ye yaptığı ziyarette, önceden günde 2 buçuk paket sigara içtiğini, hayatındaki önemli değişikliklerin sigarayı bırakması ile gerçekleştiğini söylemişti.

Bir süredir diyet yapan Meral Akşener, 81 kilodan 68 kiloya düşerek 13 kilo verdiğini belirtmişti.