Mehmet Ali Erbil sürekli çok eşli yaşadığını ileri sürerek, eşini aldattığını itiraf etti. Şovmen Erbil'in açıklamaları, tepkiyle karşılandı.

ERKEN HABER - Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir televizyon programında, özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarda, aldatma itirafıyla tepkileri üzerine çekti.

Uzun zaman sağlık problemleri yüzünden zor günler geçiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, şimdilerde sosyal medya platformlarından yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor.

Geçen hafta TikTok hesabı açması ve takipçilerinden pahalı hediyeler istemesi sosyal medyada çok konuşulan Erbil önceki akşam ulusal bir kanalda yayınlanan programa katıldı.

Evliliklerinde çok hata yaptığını belirten ünlü komedyen, hep çok eşli olduğunu söyledi.

Erbil, "Çok aşıktım bir eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence" diyerek şaşkınlık yarattı.

"İlk eşime çok aşık oldum, 20'li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim" diyen Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü: "Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, ağabeyiyle aynı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak gibi oynardı.

Gangsta’s Paradise şarkısıyla tanınan Coolio, yaşamını yitirdi Gangsta’s Paradise şarkısıyla tanınan Coolio, yaşamını yitirdi

Hep çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu. Çok aşıktım bir eşime. Gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonra öğlen gider aldatırdım.

Anne baba sevgisi hiç görmedim gibi bir şey. Bu yedekleme dürtüsü bence. Kendi kendime çözdüm bunu. Sedef'le evliyken son eşime aşık oldum.

Ona çok haksızlık ettim. Başıma ne geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. Öyle bir karakteri yok. Şimdi evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimle de aynı şeyler başıma geldi. Onunla da aldatma yüzünden boşandık."