ERKEN HABER - AK Partili Tuzla Belediye Meclisi üyesi Türel Ağyol, Kılıçdaroğlu ve Akşener'in Ahlatlıbel zirvesinde çekilen fotoğrafını skandal bir ifadeyle paylaştı. Buluşmaya ait fotoğrafa "Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz" notu düşen Ağyol tepkiler üzerine paylaşımını sildi. CHP ve İYİ Parti İstanbul il örgütleri ise, bugün saat 12.00'de bir Tuzla Belediyesi önünde eylem düzenleyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara Ahlatlıbel geçtiğimiz salı günü ikili görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin yankıları sürerken AKP’li bir isimden skandal bir paylaşım geldi

Tuzla Belediyesi’inde meclis üyesi olan AK Parti Türel Ağyol, Kılıçdaroğlu ve Akşener’in basına servis edilen fotoğrafın altına “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!” ifadesini yazdı.  Ağyol, paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı.

ÖZÜR DİLEDİ

Ağyol daha sonra facebook hesabından İyi Parti lideri Akşener’e hitaben bir özür yayınladı. “Bu üzücü paylaşımımdan dolayı sayın Meral Akşener başta olmak üzere herkesten özür dilerim” diyen Ağyol, yazdığı yoruma ilişkin ise ironi yaptığını ve aklından geçmeyecek benzetmeler yapıldığını ifade etti.

CHP VE İYİ PARTİ TUZLA’DA PROTESTO EDECEK

Süleyman Soylu neden baston kullanıyor? Süleyman Soylu neden baston kullanıyor?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve parti örgütü ile birlikte bugün saat 12’de Tuzla Belediyesi önünde  gideceklerini açıkladı.

Kaftancıoğlu, paylaşımında şunları yazdı:

“Kaybettiğini gören AK Parti ahlaksızlıkta da sınır tanımamaya başladı. Kadın, erkek omuz omuza memleket sevdasına mücadele etmeyi bilmeyen Ak Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına karşı: Yarın saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!

İyi Parti İl Başkanı Sayın Buğra Kavuncu ve örgütlerimizle birlikte hep birlikte sesimizi yükseltecek ve bu ahlaksız anlayışı memleketin başından def edeceğiz çok yakında!”

KAYNAĞINI ALDIĞI SEVİYESİZLİK…

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına tepkimizi yarın gür bir sesle göstereceğiz. Saat 12.00’da, Tuzla Belediyesi önünde buluşalım ve siyasetin bu çirkin yüzüne, bunun kaynağını aldığı asıl seviyesiz odaklara tepkimizi duyuralım” dedi.