ERKEN HABER - Şarkıcı Madonna, Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen afetzedelere bağış için Haluk Levent'in kurucusu olduğu AHBAP'a bağış çağrısında bulundu. Madonna, 'bağış yapabileceğiniz en iyi yer' yazarak paylaşımına AHBAP'ın internet sitesini ekledi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, sosyal medya hesabından Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından afetzedelere bağış için Haluk Levent'in kurucusu olduğu AHBAP'a bağış çağrısında bulundu.

Müzisyen Ercan Angışah silahlı saldırıda öldürüldü Müzisyen Ercan Angışah silahlı saldırıda öldürüldü

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Herkes Sevgililer Günü’nde aşktan söz ediyor. Tüm sevgi ve iyileştirici enerjimizi bu şiddetli depremde büyük kayıp ve yıkım yaşayan Suriye ile Türkiye’ye gönderelim. 33 bin 181 kişi öldü. Birçok kişi evini, işini ve tabii sevdiklerini kaybetti. Şehirler tümüyle haritadan silindi. Bu çok üzücü!" ifadelerini yazan Madonna, AHBAP platformuna bağış çağrısında bulundu.

Madonna paylaşımının sonuna, "The Best Place to Donate is—-ahbap.org" (bağış yapabileceğiniz en iyi yer ahbap.org) ifadesini yazdı.