Akido ve Jujutsu Eğitmeni Kürşat Bozlak, Konya'da yaşamını yitirdi. Bozlak'ın vefatı, öğrencilerini ve sevenlerini üzdü.

ERKEN HABER - Eurasia  Aikido Budo Federasyonu Konya Temsilcisi ve Türkiye Wushu Federasyonunda Aikido Teknik Kurul üyeliği de yapan Kürşat Bozlak'ın vefatı, öğrencileri ve seenlerini yasa boğdur.

Kürşat Bozlak'ın cenazesi Konya'da kılınan cezane namazının ardından Konya Yazır Mezarlığı'na defnedildi. 

Erzurum'a yem fabrikası kuruluyor Erzurum'a yem fabrikası kuruluyor

KÜRŞAT BOZLAK KİMDİR?
Üniversite öğrenimini Konya ve Ankara’ da tamamladı. Üniversite öğrencisi ve spor alanında üst düzey yöneticilik yaptı. Spora 8 yaşında JUDO ile başladı. 
Uzun yıllar Judo ve Jujutsu eğitimi aldı. Daha sonra 1998 yılında Kenji Kumagai hocamızın verdiği bir dersi seyrettikten sonra. Aikido serüvenine başlamış oldu. 

Kürşat Bozlak1
 
2003 yılında tekrar Konya’ya tekrar döndüğü zaman Aikido’dan da uzak kaldı. Aikido çalışacak bir grup aramaya başladı. O dönemlerde kendisi Hava Kuvvetlerinde komutan olan Aikido sevdalısı Kaya Aniç  (Sempai) ile tanıştı ve Aikido hayatında tekrar yerini aldı. O zamandan, bu zamana  bir çok yabancı ve Türk hocayla çalıştı. Bunladan bazıları " N.Tamura Sensei(Fransa 8.Dan),Nebi Vural (8.Dan), K.Kumagai Sensei(8.Dan) G.Honma Sensei(Amerika 7.Dan)  sayısız seminerlere ve eğitim kamplarına katıldı. 
Kendisi Tamura Shihanın öğrencisi Nebi Vural hocanın talebeliğini yapmaktadır. 6.DAN Aikido ve Jujutsu Eğitmenidir. Eurasia  Aikido Budo Federasyonu Konya Temsilcisi, Türkiye Wushu Federasyonunda Aikido Teknik Kurul üyesidir. Bir çok öğrenci yetiştirmiştir.