ERKEN HABER - Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci, Yakamoz S-245'den sonra Aile dizisinde buluştu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, iddialı bir diziyle ekranlara dönüyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynayacağı Aile isimli diziyeÖzge Özpirinçci de katıldı. Tatlıtuğ ve Özpirinçci, Netflix dizisi Yakamoz S-245'de birlikte başrolde oynamıştı.

Ezgi Mola Kelebek Ödülleri'ne damgasını vurdu: Eşit yaşam hakkı yasası istiyorum Ezgi Mola Kelebek Ödülleri'ne damgasını vurdu: Eşit yaşam hakkı yasası istiyorum

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci, Yakamoz S-245'den sonra Aile dizisinde buluştu

Son olarak Netflix yapımları Yakamoz S-245 dizisiyle ve Aşıklar Bayramı filminde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, bu defa Aile dizisiyle hayranlarıyla buluşacak. Heyecanla beklenen dizisinin kadrosuna Özge Özpirinçci de dahil oldu.Senaryo nedeniyle Kral Kaybederse dizisiyle olan anlaşmasını noktalayan Kıvanç Tatlıtuğ, Yakamoz S-245'de birlikte rol aldığı Özge Özpirinçci ile yeniden partner oldu.

kıvanç tatlıtuğ 2

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Tatlıtuğ dizide Aslan adlı kalabalık bir ailesi olan Volta gece kulübü işletmecisine hayat verecek. Dizinin senaryosunu ise "İlk ve Son" dizisini de yazan Hakan Bonomo kaleme alıyor. Özpirinçci, dizide Aslan'ın ailesini tedavi etmeye çalışan psikolog Devin rolüne hayat verecek. Aile dizisi Show TV'de yayınlanacak.