ERKEN HABER - Seçime sayılı günler kala iktidarın her gün hedef aldığı Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Son 10 günde girişilecek en pis işleri biliyorum. Bu kirli dile son verilsin" sözleriyle tepki gösterdi.

İktidarın söylemlerine tepki gösteren Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yeni mesajlar paylaştı.

"Son 10 günde girişilecek en pis işleri biliyorum" diyen Kılıçdaroğlu, iktidara sağduyu çağrısı yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bu kirli dile son verilsin" diyerek iktidara "Dur" çağrısı yaptı.

SAĞDUYU ÇAĞRISI

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı şöyle:

Erdoğan: "Entel dantel ne kadar kanaat önderi varsa toplamıştık" Erdoğan: "Entel dantel ne kadar kanaat önderi varsa toplamıştık"

"Bu kirli dile son verilsin. Akla gelmeyecek pis oyunlar ve ithamlarla neye varmak istendiğini insanımız görüyor. Seçime gidiyoruz, savaşa değil. Nice iktidarlar değişti, yola hep devam ettik. Son 10 günde girişilecek en pis işleri biliyorum. Ve onlara diyorum ki: Azıcık sağduyu!

Bırakın halkımız huzur içinde, gülümseyerek sandığa gitsin, içi ferah evine dönsün. Mahalleyi, haneyi pervasızca kutuplaştırmanızdan bıktık usandık. Bu kalan süreyi gerçekten bir seçim havasında geçirmek istiyoruz. Artık vatanımızın huzurunu bozmaktan vazgeçin.

Ben üzerime düşen sorumluluğu yerine getirmeye ve sağduyu çağrısı yapmaya devam edeceğim. Çünkü sağduyusunu kaybetmiş olanın yardımına şeytan koşarmış. İçinizdekini dizginleyin, yoksa bu nefret başta sizi sonra hepimizi yutacak."