ERKEN HABER - Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı Haydi Haydi şarkısının yer aldığı videoda sandık çağrısı yapıldı.

BTK'dan Kılıçdaroğlu mesajlarına yasak BTK'dan Kılıçdaroğlu mesajlarına yasak

Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu ile birlikte, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın yer aldığı videoda vatandaşın sesine de kulak verildi.

Videoda ekonomik sorunlara, gençlerin problemlerine ve 20 yıllık AK Parti iktidarının değişmesi gerektiğine dikkat çekildi.

Sandığa giden seçmenlerin yer aldığı videoda oy kullanmanın önemine dikkat çekildi. Öte yandan, videonun bir bölümünde seçimin ilk turda bitmesi için de mesaj verildi.