ERKEN HABER - CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından BTK kararıyla erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük ile ilgili İletişim Başkanlığı'na seslendi. Karara tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Ürettiği yalanlardan başka hiçbir şeye tahammülü olmayan İletişim Başkanlığı, elini Ekşi Sözlük’ten hemen çek!" dedi.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden olan Ekşi Sözlük'e dün akşam saatlerinden itibaren BTK kararıyla erişim engeli getirilmişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Ekşi Sözlük’e getirilen erişim engeline tepki gösterdi.

Eski YÖK Başkanı: Erdoğan'ın diplomasını merakımdan araştırdım Eski YÖK Başkanı: Erdoğan'ın diplomasını merakımdan araştırdım

"Twitter’ı en kritik saatlerde kapadılar, yardım çağırılanı duyamadım. Şimdi de Ekşi Sözlük’ün sesini kıstılar." diyen Kılıçdaroğlu, İletişim Başkanlığı'na seslendi. Kılıçdaroğlu "Elini Ekşi Sözlük’ten hemen çek!” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

"Twitter’ı en kritik saatlerde kapadılar, yardım çağırılanı duyamadım. Şimdi de Ekşi Sözlük’ün sesini kıstılar. Ürettiği yalanlardan başka hiçbir şeye tahammülü olmayan İletişim Başkanlığı, elini Ekşi Sözlük’ten hemen çek!"