ERKEN HABER - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti genel merkezinde düzenlenen haftalık basın toplantısında gündemdeki ilişkin konuları değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen hafta Katar'da Mısır'ın Cumhurbaşkanı Sisi ile tokalaşmasına değinen Karamollaoğlu, "U dönüşü demek yetersiz kalıyor. Erdoğan dönüşü siyasi literatürümüze girdi" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında konuşmasına başlamadan önce, sabaha karşı merkez üssü Düzce’de meydana gelen deprem nedeniyle vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Akşener: İmamoğlu ya da Yavaş'a hayır demeyiz Akşener: İmamoğlu ya da Yavaş'a hayır demeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dünya Kupası maçı açılışı için geçen hafta gittiği Katar'da Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi ile tokalaşması ardından başlayan tartışmalara değinen Karamollaoğlu, tokalaşmayı 'U dönüşü' olarak değerlendirerek, Erdoğan'a tepki gösterdi. Karamollaoğlu, "Sayın Erdoğan ile dış politika o kadar değişti ki, aklımız başımızdan gidiyor. Hangi tarihi milat olarak kabul edeceğiz, bilmiyoruz. U dönüşü demek yetersiz kalıyor. Erdoğan dönüşü siyasi literatürümüze girdi" dedi.