ERKEN HABER - Türkiye’yi, İstanbul’u, stadyumları, futbol iklimini çok sevdiğini çeşitli defalar ifade eden Portekizli teknik adam, ekibiyle birlikte gurme turları da yapıyor. Sarı lacivertli yönetimin “Boğaz’da ev kiralayalım” teklifini reddeden Jesus, Koç Ailesi’ne ait 5 yıldızlı otelin panoramik boğaz manzaralı kral dairesinde kalıyor.

Jesus: Umarım turu geçen taraf oluruz

Fenerbahçe ile imza aşamasına geldiği günlerde Türkiye’ye gelip gelmeme konusunda büyük tereddüt yaşayan Jorge Jesus, geride kalan 6 aylık zaman diliminde tereddütlerinden arınıp İstanbul, F.Bahçe ve boğazın hayranı oldu. Sarı lacivertlilerin her branştaki başarılarını şaşkınlıkla izleyen, gittiği EuroLeague maçında salona, ambiyansa, parkedeki takıma ve taraftara hayran kalarak Fenerbahçe’nin büyüklüğünü gören Jesus’un kulübüne olan sevgi bağı da katlanarak arttı.

İspanya ile Almanya, Dünya Kupası'nda 5. kez karşılaşacak İspanya ile Almanya, Dünya Kupası'nda 5. kez karşılaşacak

Jorge Jesus: Birlikte olursak Fenerbahçe'yi şampiyon yapabiliriz

Türkiye'yi, İstanbul'u, statları, futbol iklimini çok sevdiğini birçok kez ifade eden Portekizli, ekibiyle gurme turları da yapıyor. Şile’de balık, Nusret’e et ve baklava yemeyi, boğaza balık restoranlarına gitmeyi çok seven Jesus, ekibiyle Bağdat Caddesi’nde kahve içmeyi tercih ediyor. Yönetimin kendisine boğazda ev kiralama önerisini istemeyen Jesus, Koç ailesine ait 5 yıldızlı otelin panoramik boğaz manzaralı kral dairesinde kalıyor.