ERKEN HABER - Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen kazada, denizin ortasındaki kayalığa çarpan sürat teknesindeki Ankaralı iş insanı Ünal Pala ile eşi Evrim Pala yaşamını yitirdi, 12 yaşındaki kızı Mina yaralı kurtuldu. 

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, iş insanı Ünal Pala (52) ve eşi Evrim Pala (47) sürat teknesinin kayaya çarpması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirdi, 12 yaşındaki çocukları Mina ise yaralandı.

Torba Mahallesi Kaynar mevkisi açıklarında, iş insanı Ünal Pala'nın kullandığı öğrenilen sürat botu kontrolden çıkarak açıktaki kayalıklara çarptı.

Kayseri'de "change" araç operasyonu Kayseri'de "change" araç operasyonu

Ünal Pala ve eşi Evrim Pala

112 Acil Servise yapılan ihbar üzerine bölgeye, sağlık ve Sahil Güvenlik ekibi sevk edildi. Yapılan kontrolde Ünal Pala ve eşi Evrim Pala'nın kaza yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi.

Ünal Pala1
Kazada, denize savrulan 12 yaşındaki kızları Mina ise bölgedeki su sporu çalışanlarınca kurtarılarak ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Çiftin kızlarının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ünal ve Evrim Pala'nın cenazeleri, olay yeri ve savcının incelemesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.