ERKEN HABER - Çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada, film ekibi, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oyuncu Ali Sunal, filmin konusuna değinerek, "Berbat bir karı koca izleyeceğiz. Genelde Doğa ile beni görmeye alışkın olmadığınız karakterler var. Kocası karısını aldatıyor, yeni bir maceraya yelken açıyor, daha sonra bir seyahat yapmayı planlıyor. Fakat aynı uçakta karısına denk geliyor. Yakalanmamak için bir kaçma kovalamaca ve yalanlar silsilesi başlıyor." dedi.

Filmin senaryosunun, televizyon programı "Güldür Güldür Show" ekibi tarafından yazıldığını aktaran Sunal, filmde emeği geçenlere teşekkür etti.

Oyuncu Doğa Rutkay ise uzun zaman sonra bir film galasında olmaktan memnun olduğunu dile getirerek, "Çok severek, çok emek vererek çalıştığımız bir filmdi." ifadesini kullandı.

Tüm oyuncuların ve kamera arkası ekibinin, elinden gelen en büyük çabayı gösterdiğine dikkati çeken Rutkay, filmin beğenilmesi temennisinde bulundu.

- "Bazen sette kendimizi zor tuttuk gülmemek için"

Filmde pilot rolünü canlandıran Burak Hakkı da uçak korkusu olmasına rağmen pilot karakterini canlandırmasının farklı bir tecrübe olduğunu anlattı.

Hakkı, "Uçak sahnelerinin hepsi yerde çekildiği için çok rahat oldu. Çekimler çok eğlenceli geçti. Biz bazen gülmemek için sette kendimizi zor tuttuk. İnşallah herkesi güldürebileceğimiz bir film olur." sözlerini sarf etti.

Hadise'den Murda ve Ebru Gündeş dedikodularına yanıt Hadise'den Murda ve Ebru Gündeş dedikodularına yanıt

Bir diğer başrol oyuncusu Ege Kökenli ise "Kendimi çok şanslı hissediyorum, böyle güzel insanlarla bir arada bu işi yaptığım için." diye konuştu.

Yönetmenliğini Murat Kepez'in üstlendiği BKM yapımı "Hava Muhalefeti" filminde, Ali Yoğurtçuoğlu ve Aziz Aslan da rol alıyor.

Film, 14 Nisan'da vizyona girecek.