ERKEN HABER - Ahbap Derneği kurucusu ve başkanlığını yapan sanatçı Haluk Levent, deprem yardımları için Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesine giderken trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

Denizli'de anne vahşeti: bebeğini öldürüp evi yakmış Denizli'de anne vahşeti: bebeğini öldürüp evi yakmış

Ünlü sanatçı ve AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine yardım götürürken kaza geçirdi. 

SAĞLIK DURUMU İYİ 

Yardımlarına büyük depremin ilk gününden beri devam eden Levent, bugün aracıyla depremin merkez üssü Pazarcık’a giderken yolda trafik kazası geçirdi. Apar topar hastaneye götürülen yardımsever sanatçının, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"ÇALIŞABİLECEK DURUMDAYIM"

Haluk Levent, kazadan sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Çukurlu yola hızlı giriş yaptık. Özür dileyerek yazıyorum kemer takmamıştım. Kafamı iki kez tavana çarptım. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım. Bir saate kadar işimin başına geçerim. Hepinize çok teşekkür ederim gerçekten iyiyim" ifadelerini kullandı.

DEVLET BAHÇELİ AHBAP'I HEDEF ALMIŞTI

Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili partisinin grup toplantısında konuşma yapan Devlet Bahçeli, AHBAP ve Babala TV'yi hedef aldı. Bahçeli, "Devletin yapamadığı ne vardır da ahbap'çılar, babala'cılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır" ifadelerini kullandı.

“BEN HERGÜN DEVLETİN KURUMLARI İLE ÇALIŞIYORUM”

MHP lideri Bahçeli'nin konuşmasının hemen ardından AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Levent, paylaşımında kendisini ziyaret eden Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı'nın sözlerini yayınladı. Ünlü sanatçı "Daha dün MHP milletvekilleri çadır kentimizi ziyarete gelmişti. Sayın Devlet Bahçeli'nin danışmanlarının kendisini yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Ben her gün devletin kurumları ile çalışıyor ve bunu yazıyorum. Zaten kurumlar arası iş birliği olmadan başarı olmaz" dedi.

Haluk Levent 1

Haluk Levent'e geçirdiği kazadan sonra boyunluk katıldığı, genel sağlık durumunun ise iyi olduğu görüldü.