Ünlü şarkıcı Hadise kısa süre önce evlendiği iş adamı Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı aldı.

ERKEN HABER - Bir süredir evlilikleride geçimsizlik yaşadıkları konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler'den ayrılık haberi geldi.

Hadise, 4 aylık evliliğini bitirmek için girişimde bulundu. Hadise ve Dinçerler, birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktı, birlikte olan fotoğrafları sildi.

Ünlü Şarkıcı Hadise ve İş Adamı Mehmet Dinçerler, 1 yıllık birlikteliğin ardından geçen mayıs ayında Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen törende nikah masasına oturmuştu.

Yusuf İslam Türkiye'de konser verecek Yusuf İslam Türkiye'de konser verecek

Bir süredir birbirleriyle görülmeyen çiftlerin evlilik yüzüklerini çıkardıkları anlaşıldı. Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmadığı, Mehmet Dinçerler'in de alyanssız olduğu kameralarla görüntülendi.

Sahnede aniden ağlamıştı! Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler yüzüğü de çıkardı! Ayrılık iddiaları sosyal medyayı salladı

Gündemde tartışılan ayrılık haberleriyle ilgili açıklama yapmayan Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haber bugün geldi.

Hadise'nin, 4 aylık evliliğini bitirmek için harekete geçerek Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası açtığı, menajeri Haluk Şentürk tarafından doğrulandı. 

Önce paylaştı, sonra sildi... Mehmet Dinçerler'den kafa karıştıran hamle: Videodaki kadın Hadise mi?

Instagramda sadece Mehmet Dinçerler'i ve kendi markasını takip eden Hadise, boşanma arefesinde olduğu eşini takipten çıktı. Hadise, eşiyle birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı.