ERKEN HABER - Gürcistan'a kaçmak isterken yakalanan Yavuz Karakuş, gözaltına alındığı sırada yaptığı açıklamada, vicdanının rahat olduğunu söyledi.

Adıyaman'ya yaptırdığı 4 binanın yerle bir olduğu ve çok sayıda kişiye mezar olan evlerin sorumlusu Yavuz Karakuş, "Vicdanım rahat, 44 tane bina yaptırdım, sadece 4'ü yıkıldı. Her şey usulüne uygun" dedi.

Yavuz Karakuş Adıyaman 1

Cep telefonlarına yapılacak 2 bin 500 liralık zam geri alındı Cep telefonlarına yapılacak 2 bin 500 liralık zam geri alındı

16 BİN DOLARLA YAKALANDI

Adıyaman'da depremde yıkılan çok sayıda binanın müteahhidi Yavuz Karakuş, eşi Sevilay Karakuş ile Gürcistan'a kaçmaya çalışırken İstanbul Havalimanı'nda yakalandı.

Sağlık kontrolüne götürülürken gazetecilerin 'Vicdanınız rahat mı?' sorusuna, Yavuz Karakuş, "Vicdanım rahat, her şeyi usulüne göre yaptım" dedi.

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bugün yapılan kimlik kontrolleri sırasında Yavuz Karakuş ve Sevilay Karakuş, Gürcistan'a kaçmaya çalışırken yakalanarak, gözaltına alındı.

Yavuz Karakuş'un Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonucu Adıyaman'da yıkılan çok sayıda binanın müteahhiti olduğu belirlendi.

Yavuz Karakuş ve eşi Sevilay Karakuş'un üzerinden 16 bin dolar ve 20 bin lira para çıkmıştı.