ERKEN HABER - Futbol tarihinin en iyi futbolcularından Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun ortak yaptıkları sosyal medya paylaşımı için ABD'li fotoğrafçı Annie Leibovitz'e 4 milyon 300 bin dolara mal oldu. Ayrıca Ronaldo'nun post için 2.4 milyon dolar, Messi'nin ise 1.7 milyon dolar aldığı aktarıldı.

İngilizler, futbolu bırakan Mesut Özil'in servetini açıkladı İngilizler, futbolu bırakan Mesut Özil'in servetini açıkladı

Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyuncuları Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, ortak paylaşım yaptı. Bir markanın buluşturduğu ikili, yaptıkları paylaşımla küçük çaplı bir servet kazandı.

Fotoğrafçı Annie Leibovitz'in Ronaldo ile Messi'yi çektiği satranç karesi, iki futbolcu tarafından eş zamanlı paylaşıldı. Fotoğraf, ünlü fotoğrafçıya yaklaşık 4 milyon 300 bin dolara mal olurken, dünyaca ünlü futbolcular ise paylaşımlarından büyük miktarda para kazandı.

Cristiano Ronaldo'nun Instagram'da paylaştığı post için 2.4 milyon dolar, Messi'nin ise 1.7 milyon dolar aldığı belirtildi. Fotoğrafla ilgili daha sonra ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şaşırtmıştı. Dünyaca ünlü iki futbolcunun fotoğraflarının ayrı ayrı zamanlarda çekildiği ve daha sonra montajla bir araya getirildiği ortaya çıkmıştı.