Eyüphan Kılıç

Tüm Makaleleri

Eyüphan Kılıç

Gazeteci/Yazar

Milletvekillerine dokunulmalıdır

Milletin vekalet verdiği, millet adına Millet Meclisi'nde yasama faaliyetlerinde bulunmak üzere görevlendirilen vekillerin, vekalet aldığı milletten daha üstün olması kabul edilebilir bir durum değild...

Anayasa seçimi kazandırmaz

Anayasa her daim ülkenin sıcak gündemi oldu. Sivil Anayasa veya Anayasa değişikliği, siyasilerin vazgeçilmez gündemlerinin ilk sırasında yer aldı, alıyor da.

Mısır darbesi unutuldu

Mısır'da 9 yıl önce gerçekleştirilen darbe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah Al Sisi ile görüşmesiyle tekrar gündeme geldi.

Partilerin Transfer Sezonu Açıldı

Seçim sath-ı mailine girmiş olduğumuz, iktidarın seçim yatırımları ve siyasi partilerin transferlerinden çok açık bir şekilde ortada.

Atlantis ile güçlerimizi neden birleştirdik?

Erken Haber Ajansı olarak, Atlantis A.Ş. ile güçlerimizi birleştirme, birlikte yol kat etme, birlikte büyüme, hedeflerimize birlikte ulaşma konusunda anlaşmaya vardık. Her sektörde ortaklık zordur anc...

Maden ocağında ne işiniz var?

Bartın'ın Amasra ilçesindeki maden ocağında meydana gelen facia, Türkiye'yi yasa boğdu. Patlamanın ardından siyasiler olay yerine akın etmeye başladı.

Polislerin İntiharı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polis intiharlarını bir istatistik olarak ele almış, TÜİK verileri gibi makyajlayarak kamuoyuna sunmuş, intiharların gerekçelerini de sıralamış. Hatta intiharların azal...

Promosyon Çıkmazı

Kamu kurum ve kuruluşları ile bankalar arasındaki maaş karşılığı alınan promosyon konusu, pazarlığı, sözleşmesi, revizesi ve adaletiyle gündemde. Hemen hemen bütün kurum çalışanlarının gündemi promosy...

Bosna'da muhalefetin zaferi

Bosna Hersek'in bağımsızlığının lideri Aliya İzetbegoviç'in oğlu Bakir İzzetbegoviç, seçimlerde muhalefet ittifakına yenik düştü.

Türkiye Yüzyılı

Meclis'in 27. Dönem 6. Yasama Yılı açılışı, özel gündemle toplanan Genel Kurul'da TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine hitabıyla başladı.