ERKEN HABER – Ulusal ve uluslararası alanda yayın yapan Erken Haber Ajansı ile iş dünyasında önemli yeri olan Atlantis A.Ş arasında ortaklık sözleşmesi imzalandı.

Ortaklık görüşmelerinde, Erken Haber Ajansı’nı 81 ilde muhabir ağı oluşturacak ve birçok ülkede temsilcilikler kuracak “ulusal haber ajansı” haline getirme hedefi doğrultusunda adımlar atıldı.

TEM Otoyolu'nda feci kaza: 6 ölü, 3 yaralı TEM Otoyolu'nda feci kaza: 6 ölü, 3 yaralı

Yapılan toplantı sonrasında, haber sitesi ara yüzünde yenilikler ve yeni logosuyla kurumsal kimlik kazandırılarak yayın hayatına devam edecek olan Erken Haber, her geçen gün genişleyen kadrosuyla özgün haberlere ağırlık verecek.

Atlantis erken haber siyah zemin

Genel, Politika, Sağlık, Eğitim, Spor, Kültür Sanat, Magazin, Dünya, Ekonomi, Teknoloji gibi birçok alanda okuyucularına doğru ve ilkeli haber sunan Erken Haber, bundan böyle daha zengin içerik ve haber çeşitliliğiyle okuyucularına hizmet verecek.

Erken Haber bünyesinde kısa süre sonra Youtube kanalından yayın hayatına geçilmesi konusunda da prensip anlaşmasına varıldı.

Erken Haber, “İlk Elden İlkeli Haber” sloganı doğrultusunda günümüzün en fazla ihtiyacı olan tarafsız, etik ve doğru habercilikte, medya kuruluşlarına örnek teşkil edecek şekilde yayın hayatına devam edecek.