ERKEN HABER - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli ile bugün kritik bir toplantı gerçekleştirecek.

başörtüsü

Görüşmede 'Başörtüsüne güvence getiren Anayasa Değişiklik Teklifi'nin Meclis'ten geçmemesi halinde referanduma götürülmesi konusunun da olduğu öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'ten değişikliğin geçmemesi halinde başörtüsü anayasa teklifini referanduma götüreceklerini söylemişti. 

İkilinin sürpriz görüşmesi 16.00'da olacak. Erdoğan görüşmenin ardından ise Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak için Türkmenistan'a gidecek.

bahçeli erdoğana 99 gül1

Son olarak 9 Kasım'da Beştepe'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün sürpriz bir toplantı yapacak. Görüşmede seçim süreci ve ülke gündeminde yer alan siyasi, askeri ve ekonomik gelişmelerin ele alınması bekleniyor.

Meral Akşener: "Bedavadan Başbakanlık istemiyorum" Meral Akşener: "Bedavadan Başbakanlık istemiyorum"

Erdoğan ayrıca; Bugün 14.00'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Başkanı Vyacheslav Volodin'i kabul edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmenin ardından ise Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Devlet Başkanları Zirvesi'ne katılmak için Türkmenistan'a gidecek.