İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir mekan çıkışı basın mensuplarına sarhoş bir şekilde açıklama yaptığı görüntüleri yayınlandı.

ERKEN HABER - İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu sarhoşken açıklama yaptığı iddia edildi.

Youtube'da  paylaşılan  bir videoda, İmamoğlu'nun dün gece saatlerinde sarhoş bir şekilde açıklama yaptığı öne sürüldü. Ekrem İmamoğlu alkol kullanıyor mu? Açıklama sırasında sarhoş muydu? İşte Ekrem İmamoğlu'nun o videosu.

Ekrem İmamoğlu iddialara göre, bir skandala imza attı. Youtube'de  paylaşılan  bir videoda, İmamoğlu'nun dün gece saatlerinde sarhoş bir şekilde açıklama yaptığı öne sürüldü.

Ekrem İmamoğlu'nun kameraların karşısına zil zurna sarhoş çıktığı iddia ediliyor!

Mekan çıkışı basın mensupları ile karşılaşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu soruları yanıtladı. Ancak videoda, anlatmak istediğini izleyenlerin anlayamaması, aksayan bir dil kullanması, yüzünün kızarıklığı, tekrara düşen kelimeler sarf etmesi akıllara alkol aldığını getirdi. 

Görüntülerde basın mensuplarına konuşan İmamoğlu, "Batırmayı da hizmet görüyoruz" derken bile cümle tekrarına düştü. Anlaşılmayan cümleleri arasında "Yüzdürüyoruz, Batırıyoruz, Yönetiyoruz" kelimeleri ile kimlerden ya da hangi yönetimden bahsettiği tartışma konusu oldu.

Altılı Masa'dan ortak açıklama Altılı Masa'dan ortak açıklama

Gözlerden kaçmayan bir diğer konu ise, konuşma esnasında kahkaha atarak ciddiyetsiz bir tavır sergilemesi oldu.