Deprem bölgesinde bazı fatura ve borçlara erteleme Deprem bölgesinde bazı fatura ve borçlara erteleme

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kardeşi Serhat Albayrak’ın CEO’su olduğu Turkuvaz Medya Grubunun düzenlediği ekonomi zirvesinde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yer almadı.

Sabah Gazetesi ve A Para tarafından düzenlenen "Türkiye 2023 Zirvesi & A Para Sohbetleri" bugün Turkuvaz Medya Center'da yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın video mesajı ile başlayan zirvenin katılımcıları arasında Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan ve birçok AK Partili bürokrat yer alıyor.

Sabah gazetesinin duyurduğu ekonomi konulu zirvede katılımcılar arasında Hazine ve Maliye Bakanı Nebati ise yer almadı. Nebati’nin programıyla ilgiliyse bakanlıktan veya Anadolu Ajansı’ndan herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı.