Güzel oyuncu Ebru Şahin, uzun süredir aşk yaşadığı NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman'dan geçtiğimiz sene eylül ayında evlilik teklifi aldı.

Önümüzdeki yaz düğün yapmayı planlayan ikili, dün akşam nişanlandı.

Destan dizisi ile başarısına başarı katan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'ta forma giyen Cedi Osman, bir süredir güzel bir birliktelik yaşıyor. Milli basketbolcu, geçen yıl Eylül ayında Kapadokya'da Ebru Şahin'e romantik bir evlilik teklifinde bulunmuştu. Ünlü çift evlilik yolunda ilk adımı attı ve aile arasında nişanlandı. Ebru Şahin nişan töreninden kareleri sosyal medya hesabından "Dün biraz olaylı geçti" notu ile paylaştı.

Güzel oyuncu Ebru Şahin, uzun bir süredir aşk yaşadığı NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman'dan geçtiğimiz sene eylül ayında evlilik teklifi aldı. Önümüzdeki yaz düğün yapmayı planlayan ikili, dün akşam nişanlandı.

cedi-osman-ve-ebru-sahin-cifti-nisanlandi-14951445_4790_m-1

Yaz sonu çifte düğün yapmaya hazırlanan çift evlilik yolunda ilk adımı attı. Cedi Osman, Ebru Şahin'i Tekirdağ'da oturan ailesinden istemeye gitti. Çift, Nişan yüzüklerini taktı. Instagram'da 4 milyon takipçisi bulunan Şahin, nişan töreninden kareleri paylaşarak "Dün biraz olaylı geçti" notunu düştü. Şahin nişan töreninde özel tasarım püskül detaylı bir mini elbise tercih etti. Cedi Osman ise bej renginde bir takım elbise giydi.

Savcı Esra geri dönecek mi? Savcı Esra geri dönecek mi?

cedi-osman-ve-ebru-sahin-cifti-nisanlandi-14951445_4790_m

Ebru Şahin'in paylaşımına yorum yapan Berkay Şahin, Burcu Kara, Aslıhan Gürbüz, Aslı Turanlı ve Deniz Sipahi gibi isimlerden tebrik yorumu yağdı.