ERKEN HABER - 1998-2018 yılları arsında Fenerbahçe'de başkanlık yaparak sarı-lacivertli takımın efsane başkanı olan Aziz Yıldırım ve kızı Gülşah Yıldırım Gordi'nin dolandırıldığı öğrenildi.

2018 yılında yapılan başkanlık seçiminde Ali Koç'a mağlup olan ve o günden beri gözlerden uzak bir hayat süren Fenerbahçe'nin efsane Başkanı Aziz Yıldırım'ın dolandırıldığı ortaya çıktı.

20 yıldan uzun süre boyunca Fenerbahçe'de başkanlık yaparak sarı-lacivertli takımın efsane başkanı olan Aziz Yıldırım ve kızı Gülşah Yıldırım Gordi'nin dolandırıcılık mağduru olduğu öğrenildi.

Derbilerde Trabzonspor'un bileği bükülmüyor Derbilerde Trabzonspor'un bileği bükülmüyor

İDDİA ŞÖYLE; 

Kanarya'nın efsane başkanı Aziz Yıldırım’a ait denizcilik şirketinde çalışan M. E, geçtiğimiz Temmuz ayında iş yerinden ayrıldı, bir daha da geri gelmediği ileri sürüldü. 

aziz yıldırım 2

HESAP HAREKETLERİ İNCELENİNCE ORTAYA ÇIKTI

Bir anda ortadan kaybolan M. E.'ye ne ailesi ne de iş yeri ulaşabildi. M. E'nin bir anda ortadan kaybolmasının sırrı ise hesap hareketleri incelenince ortaya çıktığı belirtildi.

İMZALARINI TAKLİT ETTİ

M. E'nin müşterilere yapması gereken ödemeleri eksik yaptığı geri kalan miktarı ise nakit olarak kendisi aldığı öğrenildi. Bununla da yetinmeyen M. E, Aziz Yıldırım ile kızı Gülşah Yıldırım Gordi’nin imzalarını taklit ederek bankalara sahte talimatlar yazdı. M. E böylece yüklü miktar parayı zimmetine geçirdiği iddia edildi.