ERKEN HABER - Akciğer kanserine yakalanan televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, ciğerinde kitle tespit edildiğini açıklamasının ardından 4,5 saatlik bir ameliyat geçirdi. Sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Çağlayan, "Ameliyat sırasında yapılan Frozen Patoloji sonucunda kitle kanser çıktı. Fakat şanslıyım ki, doktorlarım peşimi bırakmadılar ve çok erken evrede yakaladılar hastalığımı. Şimdi kemoterapi olup olmayacağımı patolojiden gelecek sonuç belirleyecek." dedi.

Çağlayan, "Ameliyat sırasında yapılan Frozen Patoloji sonucunda kitle kanser çıktı. Fakat şanslıyım ki, doktorlarım peşimi bırakmadılar ve çok erken evrede yakaladılar hastalığımı." dedi.

Çağlayan'ın açıklaması şu şekilde:

Gökbakar’dan Kızılay Başkanı'na ‘Recep İvedik’ yanıtı Gökbakar’dan Kızılay Başkanı'na ‘Recep İvedik’ yanıtı

"4,5 saat süren bir operasyon geçirdim. Yoğun bakımdan odama geldim. Ameliyat sırasında yapılan Frozen Patoloji sonucunda kitle kanser çıktı. Fakat şanslıyım ki, doktorlarım peşimi bırakmadılar ve çok erken evrede yakaladılar hastalığımı. Şimdi kemoterapi olup olmayacağımı patolojiden gelecek sonuç belirleyecek. Ben çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra, "Size Anlatacaklarım Var" turnesiyle, Gebze, Bartın, Zonguldak, İstanbul ve Ankara’da olacağım. Dualarınız ve iyi dileklerinize minnettarım. Herkese sevgiler saygılar."