ERKEN HABER - AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği kareleri inceleyen eğitimciler; haber, çevre-yaşam ve spor kategorilerinde beğendiği kareleri oyladı.

İBB'nin iftar çadırlarına engel İBB'nin iftar çadırlarına engel

Haber kategorisinde Günay Nuh'un "Görev çağırıyor", çevre-yaşam kategorisinde İsmail Kaplan'ın "Alacakaranlık ritüeli" karelerini seçen öğretmen ve idareciler, spor kategorisinde ise Cüneyt Çelik'in "Beygir gücü" başlıklı fotoğrafına oy verdi.

Okul müdürü Damla Yerli, fotoğrafların çok etkili ve anlamlı olduğunu belirterek "Üç kategorideki fotoğrafların tamamına tek tek baktık, kareler çok güzel ve anlamlı. Fotoğraflarda dünyadaki birçok gelişmeyi yeniden görme şansını bulduk. Çünkü çoğunu gelişen olaylarda hatırlıyoruz. Örneğin Rusya ve Ukrayna savaşında bizde iz bırakan bazı kareleri burada görmek farklı oldu. Dolayısıyla AA çalışanlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz." dedi.

Yerli, oylamada bölgeyi tanıtan fotoğrafları tercih ettiklerini sözlerine ekledi.

Ardahan'dan Günay Nuh'un sağlıkçıların karda göreve gidişlerini konu alan fotoğrafına oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.